Hakkımızda

İstanbul Işıklı Tabela

İstanbul Işıklı Tabela hizmetleri kapsamında firmamız, tabela ve reklamcılık sektöründe 1987 yılından günümüze kaliteli hizmetten ödün vermemeden müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Işıklı Tabela Estuğ Reklam, tabela reklam sektöründe 30 senelik birikimle hizmetlerini müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmaktadır.

İstanbul’da Esenler ilçesinde kurulan firmamız, tabela reklam sektöründe büyük markalara hizmet vererek İstanbul genelinde büyük projelere imza atmıştır.

Firmamız, en son teknoloji cihazları kullanarak ışıklı tabela, kutu harf tabela, totem tabela, pleksi tabela, vinil germe tabela, çatı tabelası, kompozit cephe kaplama, folyo baskı ve afiş reklam hizmetleri alanında üretim ve montaj yapmaktadır.

Firmamız, her türlü özel reklam ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla deneyimli kadrosu ile kişiye ve firmaya özel değişik renk ve modelde reklam ve stratejiler geliştirmektedir. Sunduğumuz hizmetleri en iyi şekilde tasarlayarak uzman kadromuzla montajını yapıyoruz. Firmamız, satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı başarmaktadır.

  • İstanbul Işıklı Tabela
  • Işıklı Tabela Hakkımızda
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda
Vizyon

Vizyonumuz; şirketlerin tabela reklam ihtiyaçlarını ve reklam hizmetlerini modern, teknolojik ve estetik bir şekilde doğru olarak yansıtmak.

Misyon

Misyonumuz; Tabela reklam ve dijital baskı alanında müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak yenilikçi ve modern çözümler üreterek sektöre yön vermek.


WhatsApp