İstanbul Tabelacı

İstanbul tabelacı olarak ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, vinil germe tabela, çatı tabelası ve afiş üretim ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Işıklı Tabela

Işıklı tabela, içerisine ışığın monte edildiği özellikle geceleri de görülme ihtiyacı duyan firmaların ihtiyaçlarını karşılamada etkin bir reklam aracıdır. İstanbul Tabelacı olarak hızlı şekilde üretim ve montaj yapmaktayız.

Totem Tabela

Totem tabela, açık hava reklamları olarak etkin durumdadır. Totem tabela, açık hava ortamlarında, cadde kenarlarında ve şehirlerarası yollarda kullanılmaktadır. Uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen reklam çeşididir. İstanbul Tabelacı olarak profesyonel şekilde firmaların totem tabela ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak ikiye ayrılmaktadır. Vinil germe tabela fiyatları diğer tabelalara göre daha ekonomiktir. Sizde uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, isim ve logolar router ve lazer cihazlarla kesilerek harf şekline getirilir daha sonra çeşitli malzemeler kullanılarak tabela haline getirilir. Kutu harf tabela iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Kutu harf tabela çeşitleri pleksi, dekota, aliminyum, paslanmaz krom, prinç kutu ve köpük kutu olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

İstanbul tabelacı olarak sağladığımız hizmetler ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunarız. İstanbul tabelacı arıyorsanız bir telefon yakınız. İletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


WhatsApp