Esenler Tabelacı

Esenler tabelacı için bize ulaşın! Esenler tabelacı sizlere profesyonel tabela reklam hizmeti sunar. Tabela hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi verelim.

Işıklı Tabela

Işıklı tabela, içerisine ışığın monte edildiği özellikle geceleri de görülme ihtiyacı duyan firmaların ihtiyaçlarını karşılamada etkin bir reklam aracıdır. İstanbul Işıklı Tabela olarak hızlı şekilde üretim ve montaj yapmaktayız.

Totem Tabela

Totem tabela, açık hava reklamları olarak etkin durumdadır. Totem tabela, açık hava ortamlarında, cadde kenarlarında ve şehirlerarası yollarda kullanılmaktadır. Uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen reklam çeşididir. İstanbul Işıklı Tabela olarak profesyonel şekilde firmaların totem tabela ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak ikiye ayrılmaktadır. Vinil germe tabela fiyatları diğer tabelalara göre daha ekonomiktir. Esenler tabelacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizde uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, isim ve logolar router ve lazer cihazlarla kesilerek harf şekline getirilir daha sonra çeşitli malzemeler kullanılarak tabela haline getirilir. Kutu harf tabela iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Kutu harf tabela çeşitleri pleksi, dekota, aliminyum, paslanmaz krom, prinç kutu ve köpük kutu olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Esenler tabelacı olarak sağladığımız hizmetler ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunarız. Esenler tabelacı arıyorsanız bir telefon yakınız. İletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Esenler Tabelacı
  • Esenler Tabelacı

WhatsApp